Slipknot Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slipknot Türkiye

Slipknot Türkiye

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vega

2 posters
YazarMesaj
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

Vega Empty
MesajKonu: Vega   Vega Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 11:01 am

Vega, Türk rock müzik grubudur. Sadece rock gurubu demek yanlıştır çünkü kendilerine has bir anlatımı ve sesi vardır. Adını, mavi ışık yayan Vega yıldızından alır. 1996 yılında İTÜ Elektrik mezunu olan Tuğrul Akyüz, Mimar Sinan Üniversitesi mezunu Deniz Akyüz (Özbey) ve yine İTÜ Elektronik mezunu Mert Koral ile birlikte kurulmuştur.1999 yılında Tamam Sustum, 2002 yılında Tatlı Sert ve 2003 yılında Tatlı Sert 2 albümlerini çıkardı.Yine 2003 yılında Mert Koral'ın ayrılmasından sonra yola 2 kişi devam ettiler. En son 2005 yılının sonunda "Hafif Müzik" albümü çıktı. Şimdiye kadar (28-02-2007) 3 albümünden 7 kılip yayınlandı: "Tamam Sustum!", "Alışamadım Yokluğuna", "Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı", "Bihaber" (kısa bir süre yayınlandıktan sonra grup beğenmediği için yayından kaldırıldı.), "Serzenişte", "Elimde Değil", "Hafif Müzik".
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com
Fragile_Dreams

Vega Empty
MesajKonu: Geri: Vega   Vega Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 2:11 pm

türkiyede en ii rock gruplarının başında geliyor ben solisti denize bayılıyorum nasıl bir tatlılıktır o ya ...elimde değil,bu sabahların bir anlamı olmalı,ankara,tamam sustum vs... bütün şarkıları çok güzel...
SwwS
Misafir

Vega Empty
MesajKonu: Geri: Vega   Vega Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 11:06 am

vega diyince akla ilk gelen şey mthis bi arkadaslık cok iyi bi grppp sarkılarda mkmmel

album bekliorum coktan adından soz ettirmiooo bence cok ii bi album yapar yoq satar
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

Vega Empty
MesajKonu: Geri: Vega   Vega Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 2:36 pm

türk rockına çok faydalı işler yaptılar çok kaliteli müzik yapıyolar yeni albümleri çıksada dinlesek eskilerden sıkılmaya başladım Very Happy
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com

Vega
1 sayfadaki 1 sayfası