Slipknot Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slipknot Türkiye

Slipknot Türkiye

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Timberlake

5 posters
YazarMesaj
DaRkNeSs CoRpSe

DaRkNeSs CoRpSe

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 12:57 am

Gerçek Adı: Justin Timberlake
Doğum Tarihi: 31 Ocak 1981 Cumartesi
Doğum Yeri: ABD

*31 Ocak 1981’de ABD’de doğdu.

*Gerçek adı Justin Randall Timberlake

*Kova burcu

*Hobileri alışveriş, basketbol ve arabalar…

*Tv’ye ilk kez 11 yaşında, bir çocuk yetenek programı olan Star Search’te konuk olarak çıktı.

*1992’de Orlando’daki Mickey Mouse Çocuk Külübü’nde 2 yıl şarkı söyledi. Bu kulüpte Christina Aguilera ve sonradan aşk yaşayacağı Britney Spears ile birlikte şarkı söyleme şansı elde etti.

*Orlando’ya taşınarak orada tanıştığı Chris Kirkpatrick ve Joey Fatone ile birlikte *Nsync grubunun temellerini attı.

*Grup, tüm dünyada satış rekorları kırarak, 90’lı yılların önemli müzik olaylarından biri oldu.

*Gruptan kopma kararı alan Justin, ilk solo albümü “Justified”ı yayınladı. Albüm tüm dünyada 7 milyonluk bir satışa ulaştı.
bLacknness
Admin
bLacknness

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Geri: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 10:51 am

ben davranışlarını özellikle kliplerini sevmiyorum
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Geri: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 11:30 am

hiç sevmiyorum bu adamı bnde Mad
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com
deathangel

deathangel

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Geri: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 10:58 am

öZEl hayatını ((özellikle çıktığı kişileri) kliplerini ,şarkılarını, kısaca kendini sewmediğim bi insan
SwwS
Misafir

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Geri: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 7:36 pm

super bi adamm ben baylıorum sarkılarına kendine dansına cok manyaq dans edio arkadaslar beni ona benzetr sacımı kestigime hatta my love sarkısında dans edicem you tube atıcaz:D
Duman

Duman

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Geri: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:35 am

herkesin hayatı kendine beni baqlamaz...yolu açık olsn..zaten yeterince acık lol!
SwwS
Misafir

Justin Timberlake Empty
MesajKonu: Geri: Justin Timberlake   Justin Timberlake Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 9:11 pm

katılıorum adamın yolu acık sevmeyen sevmez:p

Justin Timberlake
1 sayfadaki 1 sayfası