Slipknot Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slipknot Türkiye

Slipknot Türkiye

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?

+2
bLacknness
DaRkNeSs CoRpSe
6 posters
YazarMesaj
DaRkNeSs CoRpSe

DaRkNeSs CoRpSe

Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Empty
MesajKonu: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 12:56 am

bizce bi kişi o an ne dinliyosa onu hissediyodur siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?
bLacknness
Admin
bLacknness

MesajKonu: Geri: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 10:50 am

aynen sana katılıyorum müzik insanın ruh halini düzeltiyor mesela ben girlfriend dinlediğimde mutlu oluyorum Very Happy
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com
ay.su

MesajKonu: Geri: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 1:54 am

ewt ewt öle tbi.. msela bn qenelde bezgn bitik bi halde olduqmda duman... sinirli oldqm zmnda çilekeş dinlerim Very Happy bde onn qbi sert bsiler iste.. kim demiş slow müzik ruhu dinlendirr diye hadi len ordan Very Happy bn lp dinledqm zamn acayp rahatlıyorum Very Happy
deathangel

deathangel

MesajKonu: Geri: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 10:50 am

bnce grup etkisi yok şarkılarn etkisi war şimdi bezgn halde dumanın özgrlüğün ülkesi dinliemezsin yani komik olrr .tamamen şarkının duygusu bncee
Fragile_Dreams

MesajKonu: Geri: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 1:55 pm

TABİKİDE YANSITIR ...insan nasıl hissediyorsa ,kendine hangi müziği yakın görüyorsa onu dinler...
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 11:04 pm

bence insanların dinledikleri muzikler onların kişiliklerini yansıtırrr mesela ben bana hitap eden hosuma giden mzikleri dinlerim ne tarz olrsa olsun arabesk turk sanat haric:D
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?   Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 4:13 pm

kesinlikle yansıtır bn bunalımdaysam hareketli şarkı dinlemem yani Very Happy
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com

Sizce Dinlediği Müzik İnsanın Ruh Halini Yansıtırmı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-