Slipknot Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slipknot Türkiye

Slipknot Türkiye

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şamata :D

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
SwwS
Misafir

Şamata :D - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:00 am

yoq yaa tm saka yaptık biz sikayetci deilizz bu arada 900 yu ben yaptım:Dsize bırakmam
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:03 am

oyy oyy hastaymış mı benim bebem:D uyanamadın daha sen.Melike'ye söle benim selamıımı anlar o.baksın ablasına
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:05 am

yanlızım evde Crying or Very sad hepsi gitti bu hasta halimle bıraktılar bni sn gelsene bise bakarsın bna geek
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:06 am

hastaymıss hıh walla ben ona o kadar dinnlen diorum ama beni takmıorrr dün kotuye bisi olmaz die yiyiodu beni bugunde ben hastayım faalan Mad
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:08 am

kıyamam hiç Mad nie bırakıyolar ya hayret bişe....gelirim ben sana bakmaya.şu lafı gene kötüye bişe olmazmış uyuz oluyom.herkesin dilinde görüyoruz oluyo mu olmuyo mu.ama sen iisin olmuş Very Happy
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:09 am

aman dikkat et sana bisi olmasın sensiz site napar biz naparz aaa Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:14 am

ceydam bna bakarsa bişiyim kalmaz bnm Very Happy
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:16 am

efet baksın kurtulalım bole olmuo hasta hasta:D:p
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:23 am

uzun bi sureden sonra sitemiz eskisinden daha ii bi durumda bu durumu nası karsılıosunuz sizcce bi yerlere link falan lazım deil bence sartt ii olurr milleti buraya cekeriz yoqsa ben arkadaslarıma para teklifi karsılgında mı yaptırsam Very Happy
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:25 am

evt büyük gelişme gösterdi.link gerekio evt öle oldumu ohooo bizi tutabilene aşk olsn Smile
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:27 am

ya bole slipknot hayranları bulsak yaa belki o işe yarar gerci benim arklarım tatilden gelsinde ben hepsini uye yapıp msj atıırıcammm
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:30 am

tmm öle yaparsn.burda bi cok insanın hayranı var ama msj atılmayınca yetmio işte oldugun yerde emekliyosn anca yürüyemiyosn
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:33 am

tabi seri olman lazım kosmak içinn bi yere msj attıgında ona cvp werirlerken sende baska bi yere at msela ben oleyimm yaneee
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:35 am

sadece benim yada senin seri olman yetmio ki yetse tmm dicem ugrasıyoruz işte elimizden geldiğince
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:37 am

efet 2 kişi burda 1000 yapmaya calısıorz sıkntı geldi walla Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:37 am

sizin bu site için bu kadar çabalamanız bni çok duygulandırıyo Crying or Very sad bide mert çabalasa Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:38 am

Sw demiş ki:
efet 2 kişi burda 1000 yapmaya calısıorz sıkntı geldi walla Very Happy
bnde varım tmm mı hıh
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:39 am

hızlı olcaz o zman çeneler deil eller çalışşın:)
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:39 am

tabi cabalicaz birlikten kuvvet dogar once bi hedef belirlememiz lazım hedef zten bellii 1000 msj olucak yda olcak ama seri olmamız lazm Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:41 am

yavaşım biliyosunuz bi hızlanmışınız aldınız başınızı gittiniz hıh
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:41 am

tmm 1000 sözümüz söz.yapıcaz inş bugün.fenalık gelmesse tabi
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:44 am

ne fenalıgı yaa bırakın su muhabbeti bole derseniz yapamayız walla bence site kendine geldi acaba suan kacıncı sıradayız
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:46 am

elimizden geldiğince yapcaz napalım bu yola baş koyduk dönmek yok
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:48 am

efet oyle aynen biz azimli insanlarızzzz kararlıyızzz hep bole olcak
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Şamata :D   Şamata :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 11:49 am

şuan 624 puanla 16. sıradayız

Şamata :D
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki