Slipknot Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slipknot Türkiye

Slipknot Türkiye

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üsteki hakkında yorum

+3
deep_darkness
deathangel
__~~EyivDa~~__
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

Üsteki hakkında yorum Empty
MesajKonu: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 4:24 pm

ilk yorum bna gelcek galiba geek

nası biriyim Question Laughing
https://slipknotturkiye.yetkin-forum.com
deathangel

deathangel

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 8:18 am

iyi bi mod / iyi bi ark / iyi bi watandaşş Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 3:16 pm

iii bi kızz bise bi sürü üye bagladı saol hilal Very Happy
deep_darkness

deep_darkness

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 3:24 pm

bnm askom çok iii çok temiz kalpli biri dostm bnm çok sefüorum sniiiii
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 3:38 pm

bnde sni bitanem oo kdar çook seviyom ki anlatamam Very Happy bide şu terslik olmasaydıda yarın yanımda olsaydın Crying or Very sad biras daha bekliycez artık sten bizde şans olsa ayrılmasdık di mi Crying or Very sad
deep_darkness

deep_darkness

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 3:46 pm

efet bitanem bizde şans yokk Crying or Very sad olsn sakın üzülme nasıl olsa görüşcez diğerleri gibi buda geçicek Wink
bLacknness
Admin
bLacknness

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 11:00 am

muge ve adwişi arkadaşı kötü biri olamaz Very Happy sende onlar kadar eğlenceli birisindir Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 12:14 pm

hayat felsefesi gülmek olan bi admin Very Happy sürekli gülüo ama ne güsel keşke bisde becerebilsek bi de mert s.o.y.a.k anlayan anladı Very Happy kısa samanda çok sevdim merti sevdiriyo kendini Razz bide 2 aylık olayı saklamasaydı bisden kayin olmama rahmen çözemedim geek
bLacknness
Admin
bLacknness

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 12:16 pm

sitemin modu Very Happy ilk başlarda fazla konuşmasamda hata ettiğimin farkındayım bu sitede bana çok yardımları oldu.k.m.k.h.s liği de iyi 2 aylık senaryonunda sonlarında iyi yardım etii Very Happy bidahaki senaryoyu beraber oynucaz ama geek
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 12:48 pm

hele bi yamuk yap çekcegin var bnden elin mahkum bi kerem Very Happy
DaRkNeSs CoRpSe

DaRkNeSs CoRpSe

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 1:20 pm

bnde askomu çok sewiormm onla deep darknes tarafından tanıştık(saygılar deep darkness)iiki tanışmışız olea Very Happy
bnm adwişim bitanedir yhau onu üseni bnde üserim onu seveni bnde sevebilirim Smile
adwişle msndende olsa neler yapmadıkki cam açtık müzik açtık kafa salladık abazaları işlettik tabi bunda sewgili biricik adminimizde wardı Very Happy
tam bi sewgi yumaı olduk ymuk ymuk olduk Very Happy
şimdi çok mutluus camdayıs şuanda adwiş şarkı söleyip klip çekiyo bnde ona bakarak yorum yapıorum modum benim canım potitom:D
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 1:32 pm

migemmm bnmmm sninle çok kısa smanda çok şey paylaştık birlikte agladık birlikte güldük Crying or Very sad snin bu arkadaşlıkta katkın çok büyük bn hep çekingen olmuşumdur bi kişiye kolay kolay ısınamam ama baglanıncada kopamam şimdi snle o durumdayız ve camdayız Very Happy bn bi kaçık sn bi kaçık birbirmizi bulmuşuz Laughing iiiiyiki varsın bitanem sni çok seviyorum cicitom Smile

En son tarafından Salı Ağus. 07, 2007 9:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bLacknness
Admin
bLacknness

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 12:15 am

banada hep adwiş düşüo yaa Very Happy yazmicam Very Happy
deathangel

deathangel

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 4:44 pm

önmli bi insan ..ciddi olaylar war şu an henüz nolcağı blli deil ama inş oljakk anladn sen onu mertt Very Happy:D:D
DaRkNeSs CoRpSe

DaRkNeSs CoRpSe

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:10 pm

yorum yapamicam sen kmsin tanıtırmısın kendini zaten tanımıyorum nası yorum yapıcam ben Very Happy
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:14 pm

tamam siz sonra polemige girersiniz ben yorum yapimmda ya walla dgruyu solemek gerekirse Cadının tekisin ya dermisim ama demiorum:)herkesin en cok sevdigi cok ii bi arkadas olur ya işte Mugede ole benim için walla iyidir hostur ama şu sacını yapma mevzusu biras yorum yaptırır bana sabah 8 de baslasa oglen 3 te bitirioo sacını yapmadan cam acınca kıyameti kparıo:D olsun ama ne kadar sac mevzusunda milleti cileden cıkarsada o benim bitanecik dostum Kuzummm:))))
DaRkNeSs CoRpSe

DaRkNeSs CoRpSe

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:28 pm

kuzu çok güsel anlatmışsın beni tebrik ederim hepsine katılıyorum:D
şimdi okocuumu anlatiim tam bi deli bu okan yhau hemde zırdeli:D bu kuzu olmasa ne olur halimz ahh ahh:Dkm bizi acaip nokia zil sesleriyle güldürcek kim şahan taklidi yapıcak kim murat bozu(pozmu tozmu herneyse) tartışıcak:D bu kuzunun dedikelerine bakmamak lazım aslında benim erkek versiyonum kendisi:Dalışweriş manyağı o da ayakkabı kıyafet takıntılısıVery Happy acaip tişörtler alıyo sora kıyamıyo giymeye:Dsora nerde güsel site warsa hepsini biliyo maşala:Dşimdide konuşuyoruz bana yorum yaz yaz dio Very Happy:D
al sna yorum cınım neyse okocum bu kadarlık diil tabiki onu tanıyan yani ben bilirim:D
kabul et kuzu bu kadar yazdım itiraz istemem ona göre bak zaten yeterince heycan war gelme üstüme kuzu kuzu Very Happy:Dtarkandan alıntı(yada merte göre çalıntı)Very Happy
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 10:56 pm

ahh o saçlar yok mu o saçlar bizede az çektirtmedi cam açalım diyorum saçlarım fönsüz yarın açalım diyo nolcak öle açsan bn ütülerim snin saçlarını camdan Very Happy zuhahaha
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 11:01 pm

walla tanıdıgım kadaryla ole bakısları war ki gece gorsem herhalde balkondan atlarım :p sakaydı walla cok cici bi kız forumumuzun moderatoR'u Very Happy ilk gunlerde siteye uye ol die die kafamı yedii olsun sorn yoq Very Happy şimdide forumu bitrdin dio iyimi iyi simdi valizimide werin elime: p kendisi Gs li olup sevdigim bi arkadasımdır tavsye ettigi sarkılara bayıldım ee tabi o tavsiye ederde cirkinmi olurr cokta mutevazıdır ALLAH war geek testere bizi birlikte sınıyicak eminim Very Happy bi oyun oynicaz sitenizdeki oyunlar gibi muhaha Twisted Evil
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 12:49 pm

okanla yeni tanışmış olmamıza rahmen çabucak alıştık birbirmize Very Happy sna üye ol demişimde kötü mü yapmışım bak çok sevdin siteyi bn üye ol diye site adresi veririmde çirkin mi olur Very Happy çok ta mütavazıyım dedigin gibi çözmüşün bni Very Happy okan koyu bi bjklı ve bnm gibi fenerlileri kıl etmeye bayılıyo fenerlileri kıl etmekten başka bi zvk var mı sten Very Happy şimdi fenerliler üstüne alınırmş Very Happy yanlız bn testere olayından ürktüm çok gençiz dha ölmeyelim biz Very Happy sn bol bol msj at biz kovmayız sni Smile snin gibi 5-6 üyemiz olsa yaşadık sten Very Happy
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:21 am

adviem azcık seri ol be güzeLim:D okan aldı başını gidiyo....okul başladımı hiç yetişemicen sık dişini ascık lol! belki yetişirsin....ii kide var bu site ellerinize saqlık Smile
SwwS
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:24 am

walla ceyda cok iyi birine benzio ama bak iyi biri demiorum benzio:psakaydı walla sanırımm cok ii saolsun bana yardım edioo benim yolumda ilerlioo 1000 msj konusunda en cok yardımı dokunan ooo walla jocolor
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:28 am

eyw Smile tsk ederim sende öle birine benziyosn zamanla daha da tanıcaz zaten.hep beraber yapıcaz inş.bunun için burdayız.elimizden geleni yapmak boynumuzun borcu hem arkadas hatrı hemde müzik:d
__~~EyivDa~~__

__~~EyivDa~~__

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 2:52 pm

ceydam bnm bitanem dostum bebeim herşeyim Very Happy kız sn olmasan napardım bn Very Happy bide şu ev işleriniz bitsede görüşebilsek çok özledim sni Crying or Very sad okul başlayınca sten hep görüşcez inş bölümüm deişirde aynı sınıfta oluruz Very Happy kopartcaz sınıfı Smile
Duman

Duman

MesajKonu: Geri: Üsteki hakkında yorum   Üsteki hakkında yorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 2:58 pm

bebem benim sen deiştirmek istiyosan kimse karışamaz merak etme.bende cok özledim seni bi kavuşalım alaaaaaa Cool neler yapcaz gör lol!

Üsteki hakkında yorum
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki